Fundacja Kontakt Jak możesz wesprzeć działania Fundacji Muzeum Wydawnictwa Galeria Sklep internetowy

Imprezy

Celem organizowanych spotkań na każdym z obiektów będących pod opieką Fundacji, jest propagowanie konieczności ochrony dziedzictwa kulturowego poprzez organizację rekonstrukcji historycznych, widowisk teatralnych oraz innych projektów kulturalnych.
 
Zdobyte dzięki imprezom środki, zgodnie ze statutem Fundacji, przeznaczane są na realizację jej misji, którą jest ocalanie dziedzictwa kulturowego poprzez zabezpieczanie i odbudowę zabytków, ochronę dziedzictwa archeologicznego, edukację historyczną.

Organizowane przez Fundację przedsięwzięcia dla wielu osób stały się początkiem fascynacji wiekami dawnymi. W 2008 roku w XIII Spotkaniach na Zamku w Chudowie uczestniczyło  prawie 300.000 osób.
 
Rosnąca z roku na rok liczba uczestników wskazuje duże zapotrzebowanie na inicjatywy, które w sposób nie akademicki przybliżają ludziom dziedzictwo kulturowe, pozwalając na swoiste jego „dotknięcie”.
 
Również dla nas jest to niezwykle istotne, ponieważ okazuje się, iż droga jaką wybraliśmy do realizacji naszej misji, pomimo, iż nie była łatwa, okazała się skuteczna. Prawdziwą nagrodą za nasze wysiłki jest uznanie odwiedzających nas gości.
 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone Fundacja Zamek Chudów 2008
 
Projekt i realizacja: yakamedia.pl | Oprogramowanie: Cube System™ CMS | Sklep internetowy: Cube System™ Esklep